Jaderný kryt

a muzeum techniky

Pro firmy

Pořádáte ve Vaší firmě, společnosti školení, oslavu, večírek, nebo si chcete jen tak posedět s kolegi?
Překvapte Vaše spolupracovníky a využijte nevšední prostředí našeho Muzea v jaderném krytu. Prostory Muzea Vám budou plně k dispozici a připraveny pro Vaší potřebu. Připravíme Vám prohlídku Muzea, jízdu zručnosti na koloběžkách pro dospělé nosnost 100 kg, turnaj v lukostřelbě kde se střílí z luku a kuše a otrlejší mohou využít naší mučírnu.

Posadíme Vás do naší muzejní hospůdky mezi artefakty muzea, kde budete nasávat atmosféru 20 let minulého století. Připravíme Vám k tomu i patřičnou muziku. Na závěr je možné u nás i přenocovat přímo v jaderném krytu jako v době napadení západoevropských imperialistů. Ten kdo by nechtěl využít našeho přenocování tak ho našima autama převezeme do příslušného hotelu nebo penzionu a ráno ho přivezeme zpět. Své vlastní auto si nechá dotyčný zaparkované u Muzea. Konzumaci naelko a alko nápojů a občerstvení připravíme dle vašich požadavků.

Překvapte své spolupracovníky opravdu nevšedním zážitkem, který asi široko daleko nenajdete.
Kapacita muzejní hospůdky je 20 lidí, na přespání vzhledem k prostoru je možné cca 15 nocležníků. Minimální počet pro uspořádání celé akce je 5 lidí.


Cena se odvíjí dle vašich požadavků, které se dají různě kombinovat.

Branný večer

200,- za osobu

Jízda zručnosti

90,- za osobu

Lukostřelnice

100,- za osobu

Mučírna

zdarma

Případný odvoz po Sokolově

zdarma

Ceny nápojů alko, nealko a občerstvení dle aktuálního lístku.