Jaderný kryt

a muzeum techniky

Muzejní hospůdka

Pro návštěvníky muzea jsme zřídili MUZEJNÍ HOSPŮDKU.


Návštěvníci sedí přímo mezi artefakty muzea připomínající " prvorepublikové období " 20.století. Do klidné pohody hospůdky bimbají pendlovky, z desek stařičkého gramofonu se rozléhá muzika jako by byl opravdu rok 1920. V rohu místnosti stojí starý hudební nástroj harmonium, který do teď hrál v jednom zdejším kostele. Ten kdo to na něm umí si může zahrát pro své potěšení a  i potěšení ostatních sedících. Na každém stole jsou připraveny hrací karty s kterými si můžete jen tak zahrát přesně jako v dobách kdy se chodili lidi do hospod bavit.
To vše doplňuje příjemná a ochotná obsluha, která se snaží Vám vyjít vstříc aby jste se opravdu cítili dobře a mohli nasávat tu správnou atmosféru.


A co u nás dostanete dobrého ?


Pro milovníky chmelového moku máme připraveno 6 druhů piva Chodovar dále čepujeme světlou dvanáctku Prezident od Chodovaru.


Pro milovníky vína máme připravené sudové suché červené a bílé víno.


Pro maminky, řidiče, děti máme připravenou jedinečnou minerálku s obsahem železa vyráběnou Chodovarským pivovarem od roku 1968 stáčenou do pivních lahvi s příchutí citron, pomeranč, speciál.
Máme i čepovanou minerálku s příchutí citron. Pitím této jedinečné minerálky a s její nezaměnitelnou a charakteristickou chutí se myšlenkama vrátíte zpět do 60 let 20 století. Tyto minerálky se dříve přednostně dávali do nemocnic. Naše muzejní hospůdka je daleko široko jediným prodejcem této minerálky.


Dále u nás dostanete výbornou kávičku, čaj v zimním období svařák, grog, punč, teplou medovinu nebo třeba i griotku. Slané a sledké pečivo, nanuky. Pro ty co mají hlad můžeme připravit nějaké chuťovky z grilu jako " grilovaný hermelín nebo klobásu " grilujeme i v zimě.

V letních měsících je možné posedět venku pod slunečníky.
Na páteční a sobotní večery připravujeme i živou muziku v podobě harmoniky a kytary.

Ten kdo jednou návštíví rád se vrací.