Jaderný kryt

a muzeum techniky

Akce u nás 2016

30.4.2016

Tento den se v muzeu techniky pálila tradičně čarodějnice.

 

16.4.2016
 
Tento den se u nás v muzeu konalo 1.ročník Vojenského Jara v Muzeu Techniky A co se dělo ? sjelo se několik nadšenců od prvorepublikových četníků až po soudruhy z ČSLA a pochopitelně nechybělo ani zastoupení z řad vojáků z 2.světové války a Pohraniční stráž z Rozvadova. Probělo několik scének zadržení pachatelů při pašování na hranicích, zadržení překupníků v hospodě dále výslech na policejní stanici.Začátek a konec byl zahájen výstřelem z děla. A večer přišla řada i na tanec a pochopitelně " soudruh " Tomáš zatancoval nemohl jinak než ukázkou známého kozáčka - " kazačok ".

19.2.2016
Tak i tento den se slavilo. Stálá návštevnice muzea a místní štamgastka také oslavila své krásné kulaté narozeniny na nevšedním místě v prostorách muzea v jaderném krytu. Ano, nechyběla ani diskotéka a poučná prohlídka exponátu a jaderného krytu.

7.2.2016
dnes desetiletá návštěcnice oslavila své kulaté narozeniny. Pozvala své kamarády na nevšední místo oslavy a všem se moc líbilo. Bylo připraveno několik soutěží dále dětská diskotéka a vše zakončeno pochopitelně poučnou prohlídkou jaderného krytu a exponátú v něm uchovaných.

6.2.2016
tento den si u nás v muzeu udělali schůzky pohraničníci přesněji Klub pohraniční stráže v Rozvadově.

Free Joomla Lightbox Gallery