Jaderný kryt

a muzeum techniky

Akce u nás 2015

5.12.2015
Tento den i Mikuláš s čertem a andělem přišli k nám do muzea a nadělili spousty balíčku hodným dětěm. Po rozdání nadílky čert hrát pekelné hry s dětma o peklnácké výhry. Večer byl zakončen diskotékou. Po nadělování jsme ještě navštívili i Sokolovské Tesco.

21.11.2015
 
jsme uspořádali 1.ročník Vojenského podzimu v muzeu techniky. Přijelo několik nadšenců, prvorepublikové četnictvo, vojáci z 2sv.války a nechybělo zastoupení ČSLA. Akce byla uspořádaná od roku 1930 až do roku 1980. Pro diváky bylo připraveno několik scének jako přechod henleinovcú přes hranice nebo nelegální obchod v hospodě kde zasáhlo četnictvo atd. Po scénkách byla představena i munice, zbraně a uniformy na ůčinkujících. Začítek a konec celé akce oznámil výstřel z děla a zbraní.

7.11.2015

tak jsme uspořádali v muzeu i něco pro děti a to dětský Haaloween se soutěžema a ohněm. 

24.10.2015

tento den jsme udělali u nás v muzeu Haaloween pro dospělé.

 

18.7.2015
Grilovačka s armádou
Tento den se pár nadšnců obléklo do uniforem a udělali jsme branný den zakončený pochopitelně pěknou grilovačkou. Rok ani období uniforem nebyl stanoven takže se na jednom místě sešlo např. vojsko SS, Socialističtí důstojníci a Lidové Milice. Branný den pochopitelně měl několik vojenských disciplín jako např. do tanku v tank, plížení pod ostnatým drátem, střelbu, hod granátem atd. O proviant se staral kuchař desátník Gusta, který nám všem ukázal své kouzlo grilování a že to opravdu umí. U plukovníka se přimluvím o jeho povýšení. Děkuji za účast.

 

30.5.2015
Společnost Tesco Stores ČR a.s. oslavila u nás v muzeu Den dětí. Jak je vidět na fotkách všem se moc líbilo. Děkujeme za spolupráci.


 

30.4.2015

U nás v muzeu proběhlo pálení čarodějnic s měnší grilovačkou.

 

 

leden - únor

  Jak jsem již avízoval v aktualitách tak zde přidávám pár fotek z rekonstrukce muzea, proto že i toto se dá nazvat akce u nás

 

 

 

Free Joomla Lightbox Gallery