Jaderný kryt

a muzeum techniky

Akce u nás 2013

19.10.2013
naše muzeum techniky slavilo svátek mrtvích Halloween po Česku - Dušičky.

21.9.2013
se u nás v Muzeu konala slavnost sklizně - Dožínky. Přesně podle vzoru z dob socialismu. Všichni byli oblečení jako správní " jezeďáci ", muži v montérkách, ženy v zástěrách. Všude bylo spousty jídla , koláče, jitrnice, klobásy, polévka, řízky, kukuřice a pochopitelně pivko teklo proudem. Jako vždy bylo připraveno pro návštěvníky akce a muzea spousty tématických soutěží. Např. jízda se senem v kolečku, válení sudů, jezení vajec na čas, pití pivka brčkem, pletení vánočky atd. A nakonec vyhodnocení a ocenění nejlepších pracovníků jako např. nejlepší dojička, inseminátor, traktorista, kombajnista atd.

24.8.2013
dnes si k nám do Muzea Techniky udělalo výlet 60 motorkářů, byla to paráda. Krásný pohled na nové stroje. Děkujeme organizátorovi akce Taťkovi.

17.8.2013
návštěvníci Muzea Techniky si udělali nevšední Silvestr 2013 již v srpnu. Pochopitelně nic nesmělo chybět masky, zábavné soutěže po celý večer jako chytání šroubků, jezení oplatky na čas, koulení kuličky nevšedním zpúsobem atd. Řádné občerstvení jak alkoholové tak i jídelní, nesměl chybět řízek, guláš ani na čočku se nezapomnělo, chlebíčky, jednohubky. Na půlnoc byl připraven i ohňostroj.

27.7.2013
Vánoce v létě. Dne 27.7.2013 jsme udělali Vánoce se vším všudy. Jako na správné vánoce nesměl chybět ozdobený stromeček, dárky pro každého, koledy, vánoční polévka, domácí salát, pochopitelně smažený kapr který se opravdu holkám povedl a pochopitelně vánoční cukroví a vánočka. Celý večer byl laděný do vánoční pohody, někteří si povzdechli, že takové vánoce nemají ani doma. Po přípitku a chutné večeři přišel Ježíšek a rozdával všem hodným dárky a protože návštěvníci muzea jsou všichni hodni tak dárek dostal opravdu každý. Po půlnoci přišly na řadu kolektivní hry, které se hrály až do rozetmění.

12.7.2013
jsme u nás udělali první MUZEJNÍ KÝTU a aby to nebylo jen o pití a jídle připravili jsme i soutěže. Celá akce začala řádnou přípravou a úklidem kolem muzea techniky, připravilo se dřevo aby stačilo až do rána, patřičný počet stolů a židliček. Každý kdo chtěl vstoupit na území muzea musel mít klobouk nebo alespoň pokrývku hlavy. Pokud jí neměl musel se dotyčný vykoupit tím, že si nasadil gumovky a musel v nich ujít cca 50 metrů. Dále byly připraveny soutěže jako skákání v pytlích, klobouko řetěz, lovení rybyček atd. atd. Nechyběla ani hudební vložka. Celá akce byla ukončena asi v 03:30 hod.

17.6.2013
Noc ze 17.6 na 18.6.2013 nás navštívila základní škola z Hazlova. Prohlídka a program muzea se všem dětem líbil nejvíce ( pochopitelně až ráno u snídaně ) noční poplach, který byl písknutý velitelem v nočních hodinách přesně v 01:30 hod a následovalo přesunutí do bodu " B " jelikož hrozilo napadení budovy nepřítelem.

15.6.2013
jsme odstartovali sérii sportovních her tzn. každý pátek a sobotu při pěkném počasí se konají v prostorách muzea sportovní hry pro dospělé. Začíná se v 18 hod nejdéle 19 hod. Na začátku je střelba z luku, kuše dále ze vzduchovky a následuje jízda zručnosti na koloběžkách. Vše se vyhodnotí a pochopitelně se hraje o ceny potom následuje posezení a pečení na ohni nebo grilování.

7.6. - 8.6. 2013
jsme se zůčastnili celostátní akce MUZEJNÍ NOC. U nás v Muzeu techniky se jednalo již o třetí ročník a navíc letos jsme si troufli na dvoudenní akci. Muzeum bylo otevřené do 00:00 hod byla posílena i obsluha muzea. Jako doprovodnou akci jsme připravili sportovní hry kde návštěvníci muzea stříleli z luku, kuše a sportovních vzduchovek o ceny. Na půlnoc byl připraven oheň s občerstvením.

3.4.2013
Vodácký klub Hastrmani K.Vary si u nás udělali otevření sezóny

Free Joomla Lightbox Gallery